Skocz do treści

Początek Ery Przemian – na co się przygotować?

wschód nowego słońca

Świat zmienia się na naszych oczach. Funkcjonujące dawniej schematy i sposoby działania odchodzą w niebyt. Czym zostaną zastąpione?

Tego właśnie będziemy się dowiadywać z biegiem nadchodzącego czasu.

Bierzemy udział w globalnym odrodzeniu. Procesie, który poprzez czynne uczestnictwo indywidualnej świadomości każdego z nas doprowadzi do rekonstrukcji pola mentalnego Ziemi. Jeśli coś może być w nim pewne to jedynie to, że wszystkiego będziemy musieli nauczyć się na nowo.

 W tym nowym świecie stopniowo coraz trudniej będzie Ci działać wbrew swojej duszy.  Oszukiwać się, że to, co masz jest w porządku. Że właśnie w ten sposób chciałbyś widzieć swoje życie. Pole poszerzonych możliwości oddziała na Twoją wyobraźnię, niosąc z wiatrem nadchodzących zmian pokłady wewnętrznej mocy, o które wcześniej nigdy byś siebie nie podejrzewał.

Wołanie Twojej duszy do wykonania konkretnej rzeczy albo spełniania w swoim życiu określonego zadania jest czymś o wiele więcej niż tylko chwilowym kaprysem czy zagrzebanym przez powinności dorosłego świata marzeniem z dzieciństwa.

Każdy z nas w samym rdzeniu swojej istoty, oczyszczonym ze wszystkich Ziemskich znaczeń, jest potężnym przetwornikiem informacji. Każde Twoje działanie sytuuje Twoją pozycję w tym mechanizmie, zwanym ludzkością. Jeśli chcesz odnaleźć swoją zagubioną przed laty iskrę życia – musisz zacząć od poszukiwania tego, co na swojej drodze ku dorosłości pozwoliłeś sobie odebrać.

wzorce myśli

Z pewnością w pierwszej chwili wyda Ci się to błahe i pozbawione znaczenia. To, co ma największą wagę w świecie, z którego wszyscy pochodzimy, często dla materialnego umysłu zdaje się być nieistotne. Daj sobie szansę i pójdź za pierwszym impulsem, który otrzymałeś w trakcie czytania tych słów.

To jest właśnie Twoja droga do wolności.

Bądź gotów na porzucenie każdej wizji funkcjonowania w rzeczywistości, którą zdarzyło Ci się nasiąknąć przez wszystkie cykle Twoich dotychczasowych egzystencji. Życie w zgodzie z nimi nie będzie niemożliwe, ale utrudni Ci podróż z biegiem najbardziej aktualnych wydarzeń, których obrót z biegiem czasu będzie coraz bardziej przybierał na prędkości.

Otwórz się na naukę nowych emocji – zgodnych z eterycznym duchem właśnie wcielającego się w nasz świat czasu. Okres czerpania nauki z doświadczania oporu i przeciwności dobiegł końca. To od Ciebie zależy, jak długo będziesz jeszcze pozostawał pod jego wpływem.

Tylko na pozór jesteśmy w tej przemianie jednostkowi i pozostawieni sobie. Tylko dla naszego umysłu nie ma ona wpływu na wcielony w materię obraz Wszechświata. Korzystając z nowej, znacznie bardziej wyczulonej na mentalny i energetyczny aspekt życia percepcji, będziesz w stanie budować i niszczyć światy dowolnie według swojego uznania i stanu świadomości.

To wielka odpowiedzialność, dlatego już dzisiaj przejmij ster swojego umysłu. To on będzie Twoim wiodącym narzędziem kreowania tej nowej rzeczywistości. Naczyniem dla ducha, który poprzez wytwory kreatywności człowieka zacznie stopniowo coraz intensywniej gościć w Twoim, a więc i naszym, świecie.

Celem tego wszystkiego jest uczynienie substancji Ducha tak samo oczywistą i namacalną, jak obecnie postrzegamy świat materii – którego wpływy stopniowo zaczną słabnąć. To naturalny proces, dziejący się w naszym systemie rzeczy cyklicznie od czasu powstania na nim pierwszych oznak życia.

Wielki cykl przemian

Ludzkość wielokrotnie już przechodziła taki okres odrodzenia ducha – podobnie jak raz za razem decydowała się na doświadczanie większego zagęszczenia świata. Ta podróż ma na celu doświadczanie Boskiej, wielowymiarowej istoty w ciele działającym według możliwie szerokiego spektrum wibracyjnych możliwości.

Niewielu jednak miało do tej pory okazję doświadczać bezpośrednio na sobie zmieniającego się paradygmatu. Przeżycia, które właśnie są naszym udziałem sprawią, że staniemy się na poziomie duszy bardziej kompletni niż kiedykolwiek wcześniej w dziejach tego systemu rzeczy.

światło świadomości

Taka przemiana będzie dla nas jednak nie tylko okazją do rozwoju, ale przede wszystkim wyzwaniem. Zwiększające się natężenie wiązek światła skoncentrowanego w otwartych na jego przyjęcie ludzkich istnieniach przygotowuje nas na to, co dopiero ma nadejść.

Każde zakończenie wielkiego cyklu niesie za sobą zarazem rozprężenie i mądrość, wynikającą z doświadczania na nowo tego, co w głębi swojej duszy znamy już z innego odcinka wcielonego w nasze życie czasu. Ale tego rodzaju przemiana nigdy nie prowadzi nas do punktu wyjścia – zawsze jesteśmy bogatsi o doświadczenie przeżywania unikalnego przejawienia przeciwległego bieguna rzeczywistości.

Czymkolwiek ostatecznie okaże się ona w najbliższym czasie –  naszym zadaniem, jako tych, którzy noszą w sobie uświadomioną iskrę Boga, jest rozświetlanie każdego – doświadczalnego i nieodczuwalnego zmysłami – aspektu naszej rzeczywistości.  Na Ziemię spływają wielkie fale Światła, ale zanim jego istota zdoła na stałe osiedlić się w świecie, do którego zmierza, będzie musiała rozświetlić to, co jeszcze jej w sobie nie zawiera.

To Ty jesteś centrum przeistaczającego się świata

Pamiętaj, że każda zmiana, która dokonuje się w pozornie zewnętrznej rzeczywistości, ma swoje źródło w samej esencji Twojego istnienia. Jesteś przyczyną i nieustającym w swoim twórczym działaniu kreatorem doświadczanych przez Ciebie światów.

Twoje myśli i emocjonalne wrażenia są tworzywem, na bazie którego budujesz kolejne warstwy otaczającej Cię materii. Od teraz – z biegiem czasu – będziesz mógł coraz intensywniej doświadczać w sobie tego procesu. Pozwól tej idei znaleźć w Tobie podatny grunt, w którym będzie mogła ona dojrzewać aż do momentu, w którym objawi Ci się w pełni jako niepodważalna prawda.

4.5 10 votes
Ocena wpisu
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Agnieszka
Agnieszka
2 lat temu

Witaj! Cieszę się, że tutaj trafiłam.Rezonuje ze mną Twoja strona pod względem treści, jak i sposobem przekazu. Przytulam z Miłością i Wdzięcznością. Aga

Asia
Asia
2 lat temu

Uwielbiam Twoje medytacje. Masz cudowny głos. Nagrane na bardzo wysokim poziomie. Rób to dalej bo jesteś świetny.